Każde zlecenie wykonania nowej lub naprawy obecnej plandeki typu cabrio traktujemy indywidualnie, ponieważ każda łódź jest inna.

Świadczone przez nas usługi z zakresu prac przy plandekach typu cabrio dzielą się na dwie kategorie poniżej.

NOWA PLANDEKA

Tkanina

W zakresie wykonania nowej plandeki typu cabrio do łodzi proponujemy tkaninę Sunbrella będącą najwyższej jakości materiałem dostępnym na rynku. Producent tkaniny daje ponad 5 letnią gwarancję wytrzymałości pod wpływem warunków atmosferycznych, odporności na promienie UV. Ponadto tkanina ta idealnie utrzymuje swój kolor przez wiele lat i przede wszystkim jest lekka. Dzięki pokryciu środkiem hydrofobowym plandeka nie przepuszcza wody, co jest jedną z najważniejszych kwestii podczas użytkowania plandeki.

Folia

W celu wykonania szyb w plandece typu cabrio stosujemy folie o grubości nie mniejszej niż 0,75mm o niskim indeksie kurczliwości. Dzięki temu plandeka dopasowuje się do łodzi pod wpływem temperatury zewnętrznej nie powodując brzydkiego wiszenia kurtyn plandeki.

Zamki

Pracujemy na najwyższej jakości zamków firmy YKK, które sprowadzamy dla Państwa prosto z Japonii. Zamki są bardzo wytrzymałe, a ich płynna praca powoduje łatwość rozpinania i zapinania kurtyn plandeki, a także długi czas bezproblemowej eksploatacji.

ZACZEPY DO PLANDEK

Stosowane przez nas różnego rodzaju zaczepy do plandek i tapicerki są oryginalnymi amerykańskimi zaczepami DOT wykonanymi z mosiądzu niklowanego. Wyrób ten jest odporny na promienie UV, warunki pogodowe itp., dzięki czemu przez cały okres ich użytkowania można cieszyć się nie zmiennym kolorem. Ponadto standardowe napy pasują do większości nap będących już w kadłubach, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany już istniejących zaczepów
Ponadto zaczepy te łatwo się zapinają i odpinają, dzięki czemu zapięcie i odpięcie nap nie powoduje „walki”.
Istnieje także możliwość specjalnego sprowadzenia czarnych nap standardowych.

NAPRAWY i MODYFIKACJE

Świadczymy usługi także z zakresu napraw plandek typu cabrio w postaci:

  • wymiana zamków

  • wymiana i wstawienie folii

  • wymiana i wstawienie moskitier

  • wymiana nap, bungeeloop, innych zapięć

  • montaż listwy przy spojlerze

  • wykonanie firanek, ściemniaczy do plandeki

  • pokrowiec na daszek tzw. banan

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania nadruku lub haftu na tzw. bananie.