Rodzinne przekazywanie z pokolenia na pokolenie zawodu sprawiło, że i ja się chętnie tego nauczyłem. Pierwsze nauki, pobierałem u dziadka, to dzięki niemu i mojej wytrwałości osiągnąłem wysoki poziom moich umiejętności. Pracując w firmie rodziców nadal rozwijałem zdolności tapicerskie. 

Oferowane przeze mnie usługi są wykonywane starannie i wkładane jest w nie serce, co nie zawsze jest widoczne w różnych zakładach. U mnie każdy klient potraktowany jest indywidualnie, ponieważ każda rzecz w większości przypadków jest inna od drugiej. Skracanie, wydłużanie, przebudowywanie, remontowanie i inne usługi wykonuję na życzenie klienta. Jak to się mówi- wszystko da się zrobić.

Nie ukrywam, że lubię wyzwania np. szyć plandeki lub szyć wnętrza łodzi wg specjalnego zamówienia klienta. Nie ukrywajmy- każdy z nas lubi mieć coś wyjątkowego i unikalnego. Dlatego jeśli klient wie czego chce to ja wykonam jego wizję plandeki, mebla, wnętrza auta czy czegoś innego związanego z tapicerstwem.

Służę także chętnie poradą w danych rzeczach np. jak pielęgnować skórzaną kanapę, co zrobić aby plandeka nie przeciekała, z czego lepiej wykonać wnętrze auta. Wychodzę z założenia, że lepiej doradzić klientowi, niż wpędzać go w zbędne koszty.

W zakładce „galeria” możecie Państwo zobaczyć wykonywane projekty przez firmę Mar Tap, jak również zrealizowane renowacje i inne wykonywane prace.