W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów na wykonanie materaców dziobowych poszerzyliśmy ofertę o ten punkt. Nasi klienci spędzając czas na łodzi mogą delektować się promieniami słońca na wygodnym materacu dziobowym, który podczas rejsu nie przeszkadza sternikowi w widoczności.

Proponujemy Państwu 3 rodzaje materaców dziobowych.

  1. Materac dziobowy gładki w jednym dowolnym kolorze

  2. Materac dziobowy z zagłówkiem, lamówką w koło w dwóch dowolnych kolorach

  3. Materac dziobowy z zagłówkiem, z pikowaniami lub przeszyciami w dowolnej konfiguracji oraz kolorystyce

Do każdego materaca dodatkowo jest możliwość wykonania haftu.

Do wykonania materaca proponujemy szeroką gamę marynistycznych skajów w różnej kolorystyce i fakturach. Istnieje możliwość dobrania tkaniny do skaju znajdującego się na tapicerce pokładowej w łodzi, dzięki temu wszystko tworzy spójną całość.

Każdy materac może tworzyć zestaw wraz z wykonanym pokrowcem w kolorze plandeki znajdującej się na łodzi. Dzięki pokrowcowi wykonanemu z Sunbrelli Państwa materac jest zawsze czysty i suchy. Staramy się zawsze by materac z pokrowcem tworzył całość z resztą elementów na łodzi.

Wielkość materacy dziobowych jest dobierana optymalnie do kadłuba łodzi, aby nie stwarzały one zagrożenia podczas rejsu, gdy nie jest on wykorzystywany do relaksu. Pokrowiec jest łatwy i szybki zarówno w montażu, jak i demontażu.